Přijmeme prodavačku/če - aranžérku/a do našeho zahradního centra.
V případě zájmu volejte na mobil +420 603 857 127.

Náš sortiment

ŘEZANÉ KVĚTINY

Snažíme se, aby květiny od nás měly komfortní skladovací podmínky a tudíž, aby se k zákazníkovi dostaly v té nejlepší kvalitě. Proto jsou květiny ihned po dovozu ukládány a vystavovány v prostorné lednici. Nabízíme široký výběr řezaných květin z celého světa zaranžovaných podle Vašich představ našim školeným personálem.

SUBSTRÁTY

Nabízíme široký sortiment substrátu pro všechny druhy rostlin. Najdete u nás substráty pro pokojové rostliny, balkónové a venkovní rostliny, vodní rostliny, jehličnany, borůvky, trávníky, rašelinu i zahradniký kompost. Dále u nás najdete drcenou a vytříděnou kůru z jehličnatých dřevin, která je určena k dekorativnímu zakrytí půdy.

NÁŘADÍ

Vybíráme si spolehlivé dodavatele nářadí s prověřenou kvalitou pro Vaši zahradu. Najdete u nás nůžky, pily, nože, rýče, hrábě, lopaty a další. Udělejte radost sobě, svým rukám i zádům. Nabízíme Vám to, s čím sami léta pracujeme.

ROSTLINNÝ MATERIÁL

Naše Centrum Vám nabízí široký sortiment zahradních rostlin a všeho co je pro jejich růst potřebné. Listnaté a jehličnaté stromy i keře, ovocné stromy a keře, velký výběr trvalek, vodní a bažinné rostliny, vřesovištní, popínavé i půdopokryvné, rostliny do živých plotů, velký výběr osiv zeleniny i květin, cibuloviny a jiné.

HRNKOVÉ KVĚTINY

V průběhu celého týdne dovážíme velké množství hrnkových rostlin. Je jen na Vás, zda upřednostníte květinu okrasnou listem nebo okrasnou květem. Nabízíme hrnkové rostliny nejen ze zahraničí, ale i od domácích pěstitelů. Všechny hrnkové rostliny jsou umístěny ve skleníku s dostatkem slunečního světla, které je nezbytné pro jejich zdravý růst.

DEKORAČNÍ MATERIÁL

Naše prodejna nabízí sezónní sortiment pro dané roční období, od ledna do jara u nás naleznete velikonoční a jarní dekorace. Na přelomu jara a léta až do konce srpna můžete vybírat z tzv. celoročních dekorací. S koncem léta se dostávají do prodejny podzimní a dušičkové dekorace. Od začátku října u nás můžete nakoupit vánoční zboží.

Naši největší partneři